Через масове отруєння в дитсадку на Львівщині у лікарні вже 10 дітей – відкрито провадження
Через масове отруєння в дитсадку на Львівщині у лікарні вже 10 дітей – відкрито провадження У місті Сокаль десять вихованців дитсадка потрапили до лікарні з кишковою інфекцією. Поліція відкрила кримінальне…









